O nás

Po rokoch pôsobenia na trhu ako kamenná predajňa sme sa rozhodli vytvoriť e-shop Zlatino, kde si z pohodlia Vášho domova môžete urobiť radosť krásnym šperkom.

 Naša rodinná firma zlatníctvo má dlhoročné skúsenosti s výrobou a predajom šperkov na Slovensku. Firmu založila zlatníčka Danka Hanúsková v roku 1992 po 20-tich rokoch pôsobenia v Zlatokove Trenčín. V roku 1994 sa pripojili Dankin manžel a synovia, ktorí sa rozhodli venovať tomuto krásnemu remeslu. V tomto roku bola zároveň otvorená predajňa Zlatníctvo Zafír s vlastnou dielňou v Pezinku na Holubyho ulici č. 79, kde sídli dodnes.

zlat zafir2 o nas 

Máme pre Vás bohatý výber šperkov zo žltého zlata, bieleho zlata, striebra a šperkov z polodrahokamov. Okrem šperkov z vlastnej tvorby Vám ponúkame výrobky od renomovaných slovenských a svetových šperkárov. 

 

V našej dielni vyrábame, opravujeme a renovujeme šperky. Vyrobíme šperk presne podľa Vášho želania, aby splnil Vaše očakávanie a túžbu po niečom jedinečnom, čo Vás bude vystihovať. Môžete si dohodnúť stretnutie s našim zlatníkom prostredníctvom emailu: info@zlatino.sk alebo telefonicky na t.č. 0915 635 355. Následne Vám vyrobíme šperk presne podľa Vašich predstáv.

 

Príďte sa pozrieť do nášho zlatníctva Zafír na Holubyho ulici č. 79 v Pezinku na naše šperky, kde Vám ochotne pomôžeme s výberom pre Vás, alebo pre niekoho, koho chcete obdarovať krásnym šperkom. V našej kamennej predajni môžete zároveň využiť možnosť platby Vaším starým zlatom.

 

Náš e-shop neustále dopĺňame a rozširujeme ponúkaný sortiment. Pevne veríme, že sa Vám náš e-shop bude páčiť a budeme vďační za každý postreh, o ktorom by ste nám chceli dať vedieť.

Tešíme sa na Vás

Váš tím Zlatino

 Logo zlatino 5,2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie