O nás

Po rokoch pôsobenia na trhu ako kamenná predajňa sme sa rozhodli vytvoriť e-shop Zlatino, kde si z pohodlia Vášho domova môžete urobiť radosť krásnym šperkom.

 Naša rodinná firma zlatníctvo má dlhoročné skúsenosti s výrobou a predajom šperkov na Slovensku. Firmu založila zlatníčka Danka Hanúsková v roku 1992 po 20-tich rokoch pôsobenia v Zlatokove Trenčín. V roku 1994 sa pripojili Dankin manžel a synovia, ktorí sa rozhodli venovať tomuto krásnemu remeslu. V tomto roku bola zároveň otvorená predajňa Zlatníctvo Zafír s vlastnou dielňou v Pezinku na Holubyho ulici č. 79, kde sídli dodnes.

zlat zafir2 o nas 

Máme pre Vás bohatý výber šperkov zo žltého zlata, bieleho zlata, striebra a šperkov z polodrahokamov. Okrem šperkov z vlastnej tvorby Vám ponúkame výrobky od renomovaných slovenských a svetových šperkárov. 

 

V našej dielni vyrábame, opravujeme a renovujeme šperky. Vyrobíme šperk presne podľa Vášho želania, aby splnil Vaše očakávanie a túžbu po niečom jedinečnom, čo Vás bude vystihovať. Môžete si dohodnúť stretnutie s našim zlatníkom prostredníctvom emailu: info@zlatino.sk alebo telefonicky na t.č. 0915 635 355. Následne Vám vyrobíme šperk presne podľa Vašich predstáv.

 

Príďte sa pozrieť do nášho zlatníctva Zafír na Holubyho ulici č. 79 v Pezinku na naše šperky, kde Vám ochotne pomôžeme s výberom pre Vás, alebo pre niekoho, koho chcete obdarovať krásnym šperkom. V našej kamennej predajni môžete zároveň využiť možnosť platby Vaším starým zlatom.

 

Náš e-shop neustále dopĺňame a rozširujeme ponúkaný sortiment. Pevne veríme, že sa Vám náš e-shop bude páčiť a budeme vďační za každý postreh, o ktorom by ste nám chceli dať vedieť.

Tešíme sa na Vás

Váš tím Zlatino

 Logo zlatino 5,2021